0 (212) 286 15 30
servis@arasklima.com
KOMBİ SERVİS
Anasayfa / kombi servis
kombi servis,aras klima,klima kombi servis,aras klima,klima kombi servis,aras klima,klima kombi servis,aras klima,klima kombi servis,aras klima,klima kombi servis,aras klima,klima kombi servis,aras klima,klima kombi servis,aras klima,klima kombi servis,aras klima,klima kombi servis,aras klima,klima
Kombi Servis

Kombi servis olarak kombilerinizde karşılaştığınız tüm sorunları, yıllık periyodik bakımları, montaj ve demontaj işlemlerini kısa sürede ve kaliteli bir biçimde çözüme kavuşturmaktayız. Kombi servis teknisyenleri işini bilen ve tecrübe sahibi nitelikli kişilerdir.

Konusunda uzman teknisyenlerimiz kombi servisleri hususunda tüm satış sonrası hizmetleri kalite ve güven parolası ile müşterilerine sunmaktadır. Kombi servisi istanbul’un tüm noktalarında aktif halde faaliyet göstermektedir.

Bu kadar geniş ve yaygın bir servis ağına sahip olan firmamız, kombi teknik servis personeli açısından da en iyiler arasındadır. Servis elemanlarımız kendini yenilemek ve tüm sorunlara kısa sürede çözümler üretmek için teknolojiyi takip etmekten asla vazgeçmemektedir.

Bu sayede kombi servisi her zaman en kaliteliyi ve en doğruyu hedeflemektedir. Misyon ve vizyon bakışını yenilikçi adımlarla düzenleyen şirketimiz, kombi servis, bakım, montaj ve arıza giderme konularında uzmanlaşmıştır.

Sizde çağrı merkezimize ulaştıkta sonra kombi servisleri tarafından tüm satış sonrası hizmetlerinden ucuz fiyat ve 1 yıllık garanti kapsamında yararlanabilirsiniz.
× WhatsApp Destek