0 (212) 286 15 30
servis@arasklima.com
KLİMA SERVİS
Anasayfa / klima servis
yetklima klima servis yetklima klima servis
yetklima klima servis yetklima klima servis
yetklima klima servis yetklima klima servis
yetklima klima servis yetklima klima servis
yetklima klima servis
Yetkli Klima Servis

Daikin,Airfel,Zass,Mcquay yetkili klima servisi olarak her türlü klima montajı ve tamiri yapılır.7 Gün 24 saat hizmet.24 saat ulaşabileceğiniz mobil telefon hizmeti.Yapılan işlem 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi altındadır.Deneyimli ekip ve her markada orjinal yedek parça kullanıyoruz.Her bölgeye servisimiz mevcuttur.

KLİMA MONTAJ
Klima servis hizmetinde öncelikli ilkemiz klima montaj işlemlerinde en doğru yer teşhisi ve estetik ön plandadır. de montaj (söküm) işlemlerinde mümkün olduğu kadar sisteme gaz toplaması tarafımızca gerekli aparatlar kullanılarak yapılmaktadır, aynı zaman’da mevcut bakır tesisatınız geri dönüşümü olacak şekilde muhafaza edilerek sökülmektedir. Montajını yaptığımız klima bakımlarını takip ederek sezon öncesi müşterilerimizi arayarak bakım işlemini hatırlatıyoruz bakımı yapılmayan klima da her zaman. Sağlık sorunlarını yaşaya bileceğini müşterilerimize hatırlatmayı her zaman sorumluluk adlediyoruz müşterilerimizin sağlığı bizim için ön plandadır. Bakım işlemi bir klimada çok önemlidir itinalı bir şekilde klimalarınızın altı ayda bir periyodik bakımlarını yaptırmalısınız. Çünkü klimaların sisteminde taze hava üretme özelliği yoktur ortamda bulunan havayı ısıtmak veya soğutmak amaçlıdır, durum böyle olunca otomatik olarak ortamdaki bulunan bakteri ve mikroplar havaya karışan toz klimanızın evaporatör diğe adlandırdığımız ısı transferinde kullanılan parçada kalır ve zamanla bu evaporatör kısmi olarak çalışmaya başlar ve üzerinde bulunan bakteri ve tozları havaya karıştırmaya başlar otomatik olarak sebebsiz hastalıklara yakalanma riskiniz yükselir. Kısaca özetlemek gerekirse kurumsal bir firma olarak şunu diye biliriz CİHAZLARINIZ BİZİM CİHAZLARIMIZ SİZ TÜKETİCİLERİMİZ KULLANICILARSINIZ. Klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve klima montajı ile müşterilerimizin güler yüzlü kalmaları için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

KLİMA BAKIMI
Klima sisteminin sağlıklı çalışabilmesi için yılda üç kez kontrol edilmesi öneriliyor. Klima radyatörünün gazın boşalması sıkça karşılaşılan arızalar olarak dikkat çekiyor. Uzun süre gazsız kalan ya da eksik gazla çalışan klima görevini yeterince karşılamadığı gibi, hasarın daha da büyümesine ve onarım maaliyetlerinin yükselmesine yol açıyor.

KLİMANIZ ODANIZI SOĞUTMUYOR VE ISITMIYOR MU ?
Klimanızın hava filtreleri kirlenmiş veya İç ve dış ünitelerin hava giriş ve çıkısları bloke edilmiştir. Klimanın uzaktan kumandadaki sıcaklik ayarı değişmiştir. Hava akımı ve yönü ayarlarının yanlış ayarlanmıştır. Odadaki havalandırma fanları çalısıyor olabilir.
× WhatsApp Destek